PITBULL PROMOTION

Pitbull Promotion Erhan Deniz tarafından 2009 yılında kurulan Erhan Deniz Spor Kulübü Derneğinin; 2018 de kurulmuş marka patentli popüler bir dövüş sanatları organizasyonudur.

Pitbull Promotion derneğin canlı yayında aktif spor etkinlikleri organize etmesi ile gündeme gelmiştir.

Pitbull Promotion kurucuları Erhan ve Nurhayat Deniz’in işin mutfağından gelmesi ve dünyanın birçok yerinde en büyük organizasyonlarda bizzat sporcu olarak bulunmaları sebebi ile ‘know how’ açısından güçlü bir alt yapıya sahip olmuştur.

Gerek sporcu eşlestirmelerinde sporcu kapasitesini denk getirmek; gerekse dünyanın yedi kıtasından en büyük dövüşçülerin menajerliklerini bünyesinde bulundurma sebebi ile Pitbull Promotion geceleri eşsiz resitallere imza atmaktadır.

İzleyiciyi ekranlara kilitleyen, yayınlandığı her tarihte reyting rekorları kıran marka, hızla büyükmekte ve tüm dünyanın ilgisini çekmektedir.

Yabancı ülkelerinde talepleri ile Pitbull Promotion Yunanistan, Sırbıstan, Makedonya ve Hırvatistan gibi ülkelerde de kısa süre sonra organizasyonlarına yer verecektir.

Dünya genelinde takımca yarışılacak, takımların tıpkı futbol gibi puanlamalarının ve liginin bulunacağı bu platformda; her ülke en iyi sporcuları ile her kategoride diğer ülke ile mücadele edecektir.

Türkiye’nin de Pitbull Promotion’un kadrosu ile mücadeleye gireceği bu platformu Pitbull Promotion tüm dünyaya tanıtacak; Türk’ün gücünü gösterecektir. Güçlü finans yapısı ve profesyonel ekibi ile Pitbull Promotion organizasyon sayısını giderek arttırarak her hafta sonu düzenlenecek sekilde ekranlara girecektir. Türk insanının mücadele ruhu, savaşçı ruhu bu spora ve bu organizasyona ilginin yüksek noktalara çıkmasını sağlamış; her gün artarak çoğalmasına neden olmustur.

En büyük hedefimiz bir futbol derbi maçı kadar izlenen ilgi gören bir platform olmaktır.

Bu hedef ile yolumuza hızla ilerlemekteyiz. Resmi federasyon izinleri, gelir gider evrak düzeni ve sponsorluk alımındaki kanuni yaklaşımı ile Pitbull Promotion uzun yıllar hizmet vermeye, inanılmaz gecelere imza atmaya devam edecektir.

ERHAN DENİZ (PITBULL)

28.07.1985 tarihinde İstanbul Pendik ‘de Boşnak asıllı bir ailenin ikinci erkek çocuğu olarak dünyaya gelen Erhan Deniz; ilk ve orta öğrenimini ilçe okullarda tamamladıktan sonra lise öğrenimini yabancı dil ağırlıklı Kartal Lisesi’nde bitirdi.

Orta okul sürecinde ilçe spor okullarında dövüş sanatları eğitimi aldı.Lise döneminde ise boks sporunda kendini geliştirdi ve lise son sınıfta Türkiye Şampiyonluğunu elde etti.

Liseden mezun olduktan sonra Muaythai ile tanıştı ve sonrasında sırasıyla Muaythai Büyükler Türkiye Şampiyonu, Dünya Muaythai 3.’lüğü ve Dünya Muaythai 2.liği derecelerini kazandı.

Daha sonra kariyerinde Kickboks K-1’e geçiş yaparak Kickboksta Profesyonel Sporcu ünvanı aldı.2007 yılında ilk kez Türkiye’de canlı yayın yapılan K-1 ağır siklet turnuvasında rakiplerine 2.roundu göstermeyerek turnuvayı büyük bir zaferle kazandı.Bu zafer ona K-1 Japonya yolunu açmış oldu.

K-1 Hong Kong GP’de rezerve dövüşte 160 kg 2.05 boyundaki Güney Koreli rakibini yenerek K-1 Japon otoritesinin ilgisini kazandı.

Hong Kong GP, Budapeşt K-1 GP, Slovakya K-1 Networking’de ülkemizi en iyi sekilde temsil etti.

WKN dünya kemeri maçında kendi ülkesinde kazandığı halde masada kaybederek haksızlığa uğrayan ve kemeri verilmeyen sporcu Süper Kombat World GP’de WKL Dünya Kemeri sahibi oldu.

Kendisi gibi dört kez dünya şampiyonu olan Nurhayat Deniz ile evli olan Erhan Deniz, Alpaslan ve Hanzade isimli iki çocuğa sahiptir.

2009 yılında kurduğu Erhan Deniz Spor Kulübü Derneği dernek başkanlığını ve 2018 yılında kurulan Pitbull Promotion dövüş sanatları organizasyonunun kurucu başkanlığını yapmaktadır.

Erhan Deniz aktif spor yaşantısına Pitbull Promotion markası altında dünya genelinde yüksek kaliteli dövüş sanatları organizayonları düzenleyerek devam etmektedir.

NURHAYAT DENİZ (PRENSES ZEINA)

04.09.1983 tarihinde Adana’da dört çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelen Nurhayat Deniz; ilk öğrenimini Adana Dumlupınar İlkokulu, orta öğrenimini Adana 23 Nisan Ortaokulu, lise öğrenimini Adana Kız Lisesi ve üniversite öğrenimini Ankara Gazi Üniversitesi BESYO’da başarı ile tamamladı.

10 yaşında tekvando ile ilçe spor salonunda başlayan spor serüveni ; Türkiye’de ilk kez düzenlenen bayanlar boks şampiyonasında tüm rakiplerini Knock Out ederek devam etmiştir. Böylece Türkiye’nin ilk resmi bayan boksörü ünvanını ve tacını almıştır. Türkiyenin ilk ve tek bayan dövüş sanatları üstası ünvanını da elinde bulunduran sporcuya olağanüstü gücü sebebi ile Prenses Zeina lakabı verilmiştir.

Sporcunun Kickboks branşında dört kez Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu, Wu Shu branşında ise dünya ikinciliği bulunmaktadır. Muaythai sporu ile tanıştıktan sonra Thailand’da keşfedilmiş ve Thailand kraliçesinin özel daveti ile Thailand’a özel sporcu statüsünde de defalarca kez davet edilmistir. Muaythai sporunda çok kez Avrupa ve Dünya Şampiyonu olan sporcu hala yenilmezlik ünvanını elinde bulundurmaktadır.

2 çocuk annesi olan Nurhayat Deniz kendisi gibi Dünya Şampiyonu olan eşi Erhan Deniz ile spor ve aile yaşantısını sürdürmektedir.

Beden eğitimi öğretmeni olarak da görev yapan sporcu Pitbull Promotion’un kurucularındandır.

GELECEK ORGANİZASYON
MUAY THAI MIX FIGHT PRIME V